Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Andrju68 z miasteczka Gliwice. Mam przejechane 101099.75 kilometrów w tym 8404.65 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 25.09 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 275535 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Andrju68.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 33.00km
  • Czas 01:10
  • VAVG 28.29km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Po uporaniu się z chorobą,nareśćie

Poniedziałek, 13 października 2008 · dodano: 13.10.2008 | Komentarze 0

Po uporaniu się z chorobą,nareśćie moglęm trochę pokręcić,ale 3 tygodnie przerwy robią swoje.Zaliczyłem traskę wokół Gliwic, po drodze spotkałem Zbycha i razem zaliczyliśmy parę km.


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 29.00km
  • Czas 01:02
  • VAVG 28.06km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Trochę poza miasto ale z katarem

Czwartek, 25 września 2008 · dodano: 25.09.2008 | Komentarze 0

Trochę poza miasto ale z katarem i bólem gardła ciężko się jedzie.


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 18.50km
  • Czas 00:35
  • VAVG 31.71km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Taki krótki wypadzik ulicami

Wtorek, 23 września 2008 · dodano: 23.09.2008 | Komentarze 0

Taki krótki wypadzik ulicami Gliwic i Zabrza


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 32.00km
  • Czas 01:12
  • VAVG 26.67km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Taka sobie rozgrzewka po okolicach.Mam

Czwartek, 18 września 2008 · dodano: 18.09.2008 | Komentarze 0

Taka sobie rozgrzewka po okolicach.Mam nadzieję że jeszcze będzie ciepło w tym roku..


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 132.00km
  • Teren 20.00km
  • Czas 05:30
  • VAVG 24.00km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wypad z grupą na zbiorniki

Niedziela, 14 września 2008 · dodano: 14.09.2008 | Komentarze 0

Wypad z grupą na zbiorniki Pogoria III, IV. Trochę chłodno ale tempo było niezłe.Rejony bardzo ładne, więć przy okazji tam wrócimy.


Kategoria wyjazd Leonteamu


  • DST 40.00km
  • Teren 15.00km
  • Czas 02:22
  • VAVG 16.90km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Po bardzo długim czasie,

Sobota, 6 września 2008 · dodano: 07.09.2008 | Komentarze 1

Po bardzo długim czasie, nareszcie wyjechaliśmy prawie całą rodzinką na wyjazd rowerkami. Trasa trochę ulicami Gliwice - Zabrze potem przez Makoszowy w odwiedzinach u Prezesa w Paniówkach i z nim oraz Zosią do Borowej Wsi na rewelacyjne lody a po lodach na Zamek w Chudowie. Pożegnaliśmy Prezesa i Zosię na rozjeździe i ruszyliśmy szutrową drogą do Gierałtowic na kawkę do Rodzinki i w końcu do domu.

NIKT NIE MÓWIŁ, ŻE BĘDZIE ŁATWO




WIDAĆ KTO PLANUJE STUDIA NA AWF-ie


A PELETON TEŻ KTOŚ MUSI ZAKOŃCZYĆ


PYSZNE LODY W BOROWEJ WSI


ZAMEK W CHUDOWIE


NO RUSZCIE SIE W KOŃCU DO DOMU....


Kategoria RODZINNY WYJAZD


  • DST 30.00km
  • Teren 6.00km
  • Czas 01:02
  • VAVG 29.03km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Taka mała traska Gliwice-Zabrze

Wtorek, 2 września 2008 · dodano: 02.09.2008 | Komentarze 0

Taka mała traska Gliwice-Zabrze


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 62.00km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:25
  • VAVG 25.66km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Dzisiaj pojechałem w stronę

Poniedziałek, 1 września 2008 · dodano: 01.09.2008 | Komentarze 0

Dzisiaj pojechałem w stronę Pławnowić,przez Rzeczyce.Pogoda wspaniała więc nad jeziorkiem w Płwnowicach było sporo ludzi.

MOST NAD KANAŁEM GLIWICKIM




WZDŁUZ AUTOSTRADY


KRAJOBRAZ PO ŻNIWACH


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 16.00km
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do serwisu w celu wymiany

Czwartek, 28 sierpnia 2008 · dodano: 29.08.2008 | Komentarze 0

Do serwisu w celu wymiany szprychy a przy okazji pożyczyć rowerek do testów


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 35.00km
  • Teren 6.00km
  • Czas 01:20
  • VAVG 26.25km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wyjazd pięknym popołudniem

Środa, 27 sierpnia 2008 · dodano: 27.08.2008 | Komentarze 0

Wyjazd pięknym popołudniem w kierunku Pyskowic potem przez Rzeczyce do Domku , planach miało być więcej ale kolejne złamane szprychy pokrzyżowały plany.


Kategoria SAMOTNIE