Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Andrju68 z miasteczka Gliwice. Mam przejechane 101099.75 kilometrów w tym 8404.65 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 25.09 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 275535 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Andrju68.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 40.00km
  • Aktywność Jazda na rowerze

Dziś testowana była kolarka

Piątek, 9 maja 2008 · dodano: 09.05.2008 | Komentarze 0

Dziś testowana była kolarka SPECIALIZED,trochę rama mogła być większa,ale ujdzie w tłoku.Jazda niezwykle komfortowa rama karbonowa,osprzęt shimano ultegra manetki 105,chętnie bym taką kupił,ale ta cena


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 30.20km
  • Teren 8.00km
  • Czas 01:26
  • VAVG 21.07km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Pierwsze 10 km.z rodzinką

Środa, 7 maja 2008 · dodano: 07.05.2008 | Komentarze 1

Pierwsze 10 km.z rodzinką po lesie spokojne pedałowanie,potem do Paniówek do prezesa przekazać mapy Euroregionu Pradziad otrzymane na bikemaratonie w Zdzieszowicach.


Kategoria RODZINNY WYJAZD


  • DST 45.00km
  • Teren 40.00km
  • Czas 02:46
  • VAVG 16.27km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Kolejny Bike Maraton zaliczony,

Niedziela, 4 maja 2008 · dodano: 04.05.2008 | Komentarze 0

Kolejny Bike Maraton zaliczony, podziwialismy Zdzieszowice i podjazdy pod Górę Św. Anny. Niestety z przyczyn technicznych zaliczona trasa MEGA. Trasa bardzo fajna, dosyć urozmaicona kilka niezłych podjazdów. Pogoda nawet dopisała. Tym razem kibicowała mi cała Rodzinka!!!!

PO REJESTRACJI


TAKIE MIEJSCE NA PUDLE....TO BY DOPIERO BYŁO


MOI NAJWIERNIEJSI KIBICE


Z DOMINIKA NAPRAWDĘ WYRASTA NASTĘPCA PEŁNA GĘBĄ


TUŻ PRZED STARTEM


OSTATNIE SPOJRZENIE NA MOICH KIBICÓW I.....GAZ DO DECHY


NA MECIE....NIESTETY KŁOPOTY TECHNICZNE...I.....TYLKO MEGA



Kategoria wyjazd Leonteamu


  • DST 42.60km
  • Teren 6.00km
  • Czas 01:31
  • VAVG 28.09km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Sobota, 3 maja 2008 · dodano: 03.05.2008 | Komentarze 0

Rozruch przed jutrzejszym maratonem,Gliwice-Sośnicowice-Smolnica-Żernica-Gliwice


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 65.00km
  • Teren 35.00km
  • Aktywność Jazda na rowerze

Leonteamowy wyjazd nad Zalew Rybnicki!!!!.Szczegóły

Piątek, 2 maja 2008 · dodano: 02.05.2008 | Komentarze 0

Leonteamowy wyjazd nad Zalew Rybnicki!!!!.Szczegóły na stronie Leonteam.


Kategoria wyjazd Leonteamu


  • DST 22.00km
  • Teren 8.00km
  • Aktywność Jazda na rowerze

Lajtowy wyjazd z Wercią,

Środa, 30 kwietnia 2008 · dodano: 30.04.2008 | Komentarze 4

Lajtowy wyjazd z Wercią, trochę po lesie i w odwiedziny do znajomych w Czekanowie.

PRZYGOTOWANIE DO STARTU


TESTOWY SPECIALIZED


WERCIA NA SWOIM AUTHOR BASIC ASL


Kategoria RODZINNY WYJAZD


  • DST 26.00km
  • Teren 15.00km
  • Aktywność Jazda na rowerze

Dziś otrzymałem do testów

Poniedziałek, 28 kwietnia 2008 · dodano: 28.04.2008 | Komentarze 0

Dziś otrzymałem do testów fulla specialized fsr.Jazda w terenie niezwykle komfortowa,pełna amortyzacja robi swoje.


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 26.00km
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do Paniówek w odwiedziny

Czwartek, 24 kwietnia 2008 · dodano: 24.04.2008 | Komentarze 1

Do Paniówek w odwiedziny do prezesa przez chałdę w Sośnicy.Ostatni dzień testu AUTHORA MASTERS,potem do sklepu go oddać.Wielka szkoda,. jazda na nim to prawdziwa frajda


Kategoria SAMOTNIE


  • DST 59.00km
  • Teren 2.00km
  • Czas 02:00
  • VAVG 29.50km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wyjazd z E2rdem do sklepu

Poniedziałek, 21 kwietnia 2008 · dodano: 21.04.2008 | Komentarze 3

Wyjazd z E2rdem do sklepu rowerowego Twomark w Chorzowie celem reklamacji siodełka.Przy okazji test roweru AUTHOR MASTER który udostępnia do jazd firma Velo.Karbonowa rama i osprzęt SRAMU-X9,jazda na nim super,napęd chodzi idealnie,świetny amortyzator korba FSA.Wszystko ze sobą świetnie pracuje.


Kategoria Z KOLEGAMI


  • DST 80.00km
  • Teren 70.00km
  • Czas 04:24
  • VAVG 18.18km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Pierwszy Bike Maraton w tym roku

Niedziela, 20 kwietnia 2008 · dodano: 20.04.2008 | Komentarze 2

Pierwszy Bike Maraton w tym roku zaliczony. Wrocław, trasa GIGA, teren technicznie łatwy. Ale najgorsze..............BŁOTO...KAŁUŻE....BŁOTO.
Jutro czeka mnie gruntowe czyszczenie rowerka.
Bez strat sie nie obeszło, rewelacyjne siodło SPECA ....nie wytrzymało..... pękły pręty..... no cóż wydatki dodatkowe też muszą być!!

W SEKTORZE STARTOWYM


GDZIEŚ NA TRASIE


DOJECHALIŚMY


DOBRY BUFET PO ZAKOŃCZONYM MARATONIE


A TU NASZE RUMAKI PO WYŚCIGU


DOBRY DUCH DRUŻYNY, GŁÓWNY KOORDYNATOR


Kategoria wyjazd Leonteamu